Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] wywala z gry - nie działa świat gry


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam pytanie z kolega zrobuilismy server hamachi wszystko gra ale jest problem dlatego iz jak sie loguje jest ok zrobilem postac i gdy robie start postac podnosi rece i wywala na glowny ekran logowania gdzie sie wybiera server , ch i dane konta wpisuje . Prosze o szybka odpowiedźźźźźź o co chodzi i co mamy poprawić a kolega normalnie się na postc wbija i cieka po ieście ;ddd ???

 

Dammmm Plusy i wgl ;d

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie ten dział -.- Posprawdzaj porty w portmapie ewentualnie wyłącz zaporę systemu Windows.Nic więcej nie przychodzi mi do głowy <_<

1034096467ed366140e8bdc6e9588fb7-d9cvf33

Opublikowano

Klienty macie takie same obydwaj??????

Porty logowania sprawdź

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

Opublikowano

Takie same ExeriaMT2 launcher i wgl jest all i pliki root nwm co jest grane a w portmapie wszystkie porty odblokowane jakie tylko sa neiwiem czy to wina launchera czy klienta ? napewno nie servera..

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie ten dział -.- Posprawdzaj porty w portmapie ewentualnie wyłącz zaporę systemu Windows.Nic więcej nie przychodzi mi do głowy <_<

no tylko ze jak robie przez Virtual PC server od nowa to mi nie pokazuje ze mam wziąść Hamachi interfes ;/ a przez VirtualBox jest no to niewiem ;/ zal kurde

Opublikowano

chyba że jest jeszcze jeden problem , mam stare hamachi bo moim zdaniem najlepsze i zamiast zielonej gwiazdki mamy z kolega strzalke w dol taka neibieska przy nicku i w tym tkwi problem z ewywale limitowane polaczenie taka informacja może to :D Bo już neiwiem my robilismy w virtual boxie na plikach jeerego + client exeriamt2

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...